Початком історії Дніпропетровського центру повітроплавання “Сапсан” можна вважати ранок 19 серпня 2007 року, коли три дніпропетровця (Віталій Гвоздьов, Владислав Саган та Андрій Краус) прибутку в м.Херсон, де Олександр Новіков, голова Херсонської федерації воздухоплававанія, показав і дав помацати те, що до цього вони бачили лише на картинках …
З того часу їх доля на найближчі роки була вирішена … Їх серця тепер належали неба, а голови були зайняті пошуком можливостей для здійснення однієї на всіх мрії!
І здійснення цієї мрії почалося з польотів на … “Мрії”. Саме на цьому аеростаті були зроблені перші кроки в повітроплавання кожного з трьох засновників Дніпропетровського центру повітроплавання.
У лютому 2008 року Владислав Саган та Віталій Гвоздьов приступають до навчання в Феодосійської школі пілотів. Де несподівано для себе знайомляться з ще одним дніпропетровцем – Володимиром Степановим, військовим льотчиком, який завдяки підприємству тм “Ласунка”, повинен був отримати нову “спеціалізацію” в своїй кар’єрі.
, Вже 19 березня 2008 року було офіційно зареєстрована Громадська організація Дніпропетровський центр повітроплавання «Сапсан».
У травні-липні 2008 року отримали ліцензії відразу три Дніпропетровських пілота – Володимир Степанов, Владислав Саган та Віталій Гвоздьов. Дивовижний прорив для нашого регіону!
У липні 2008 року наша команда взяла участь в 7-му фестивалі повітроплавання «Золоте Кільце Росії» в Переславлі-Заліському. Тут свої перші польоти здійснили Андрій Краус і Олексій Фролов.
Влітку 2008 року була підготовлена і затверджена Інструкція на проведення польотів в Дніпропетровську.
5 вересня 2008 був зроблений перший офіційний політ повітряної кулі ЦВ “Сапсан” над Дніпропетровськом. Цей політ став першим і для Максима Демчука. З цього дня команда поповнилася ще однією людиною.
20 травня 2009 року відкрито сайт www.nebo.dp.ua.
З 31 липня по 2 серпня 2009 в Дніпропетровську ЦВ “Сапсан” спільно з Дніпропетровською обласною державною адміністрацією провів Перший Міжнародний фестиваль повітроплавання “Небесний карнавал” і змагання на Кубок Губернатора Дніпропетровської області.
25 лютого 2010 пілот тепловог аеростата тм “Ласунка” Володимир Степанов встановив два національні рекорди для аеростатів класу до 2200 куб.м: на дальність (210 км) і тривалість (6 год 27 хв) польоту.
Навесні 2010 року пройшов навчання і отримав свідоцтво пілота Максим Демчук.
У 2012 році виключно чоловіча компанія пілотів перестала бути такою: свідоцтво пілота аеростата отримала Анна Краус.
Телефонуйте 063 750 1931 або заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом